Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się

Informatyka+

Konkursy

Jedną z ciekawszych form uczestnictwa w projekcie będą konkursy. Przewidziano ich łącznie w projekcie 12. Część z nich będą to konkursy tematyczne – np. konkurs grafiki, konkurs na najciekawszą stronę www szkoły. Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki zorganizowała już kilka edycji tych konkursów, a prace zgłaszane do oceny z każdym rokiem reprezentują wyższy poziom.

Nowością będzie konkurs towarzyszący wykładom Wszechnicy Popołudniowej, którego przedmiotem będzie wykonanie pracy inspirowanej tematyką wykładów. Do konkursów w projekcie będziemy przyjmować zgłoszenia uczestników – uczniów, którzy będą reprezentować szkoły. Szczegółowe informacje o poszczególnych konkursach będą zamieszczane na stronie projektu oraz wysyłane w postaci plakatów i ulotek informacyjnych do szkół, które zgłoszą chęć udziału w projekcie.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursów, które zostały rozstrzygnięte:


Zachęcamy już teraz do śledzenia informacji o konkursach i uczestniczenia w nich. Dla laureatów (uczniów oraz szkół) przewidziano atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu komputerowego, multimedialnego oraz oprogramowania.