Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się

Informatyka+

rekrutacja

studia IT

Z ŻYCIA PROJEKTU

Targi Wiedzy

Zakończenie projektu Informatyka+

2012-08-28.

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki zaprasza na zakończenie Informatyki+. Zapraszamy na ostatnie zajęcia w projekcie!

więcej ›

Szukamy informatycznych talentów

2012-06-08.

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki poszukuje uczniów i uczennic liceów i techników, których pasją jest szeroko rozumiana informatyka.

więcej ›

Krótkie wykłady o informatyce

2012-01-05.

po prostu do poczytania …

więcej ›

Kolejna edycja konkursu "Informatyka – moja pasja" rozpoczęta!

2012-04-20.

Z przyjemnością informujemy o ostatniej już – trzeciej edycji konkursu Informatyka – moja pasja.

więcej ›

Maraton informatyczny Informatyki+

2012-04-05.

Informatyka+ serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty Projektu – Maraton Informatyczny.

więcej ›

Dyplom inżyniera informatyka gwarancją dobrej pracy!

2011-05-13.

Rośnie zainteresowanie zatrudnieniem specjalistów z branży IT

więcej ›

Zasoby biblioteki WWSI dla uczestników projektu!

2011-09-20.

Serdecznie zapraszamy uczestników projektu Informatyka+ do korzystania z księgozbioru biblioteki WWSI.

więcej ›

Filmoteka Informatyki+

2011-01-28.

Filmoteka to materiały filmowe, które przedstawiają reportaże z życia projektu.

więcej ›


Archiwum aktualności

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w obozie szkoleniowo-wypoczynkowym w Ełku

Nazwisko Imię
Adamczyk Patryk
Ambrożewicz Emil
Baczewska Natalia
Bancerz Maciej
Banel Maria
Bartoszek Artur
Bąbiak Dawid
Bergiel Patrycja
Biaduń Natalia
Białowąs Jakub
Bielecka Aleksandra
Bieliński Maciej
Bienias Dominika
Błoch Sylwia
Borkowski Daniel
Borkowski Robert
Boruta Michał
Budzyńska Klaudia
Bugalski Adrian
Bury Michał
Chrenowicz Dominika
Cichecki Rafał
Cichoń Aleksander
Ciekański Kuba
Czapiewska Natalia
Czapla Paweł
Czapliński Adam
Czapliński Arkadiusz
Czarkowski Jakub
Czerski Arkadiusz
Czopek Tomasz
Deja Damian
Depczyńska Monika
Domalewski Marcin
Domańska Dominika
Domańska Małgorzata
Drewek Tomasz
Drozd Patryk
Drzewiecki Dariusz
Dudek Marta
Dusiński Paweł
Dziekanowski Damian
Dziołak Mariusz
Fabjański Augustyn
Gajewski Hubert
Gawroński Artur
Głąb Szymon
Głuchowski Łukasz
Gołaszewski Marcin
Grabowski Jakub
Gregulska Monika
Grudzień Tomasz
Grycz Artur
Gryko Kamil
Gubała Jerzy
Guzek Patryk
Hadrysiak Michał
Hawryłyszyn Szymon
Jabłońska Klaudia
Janecki Kamil
Janiszewski Maciej
Jankowski Piotr
Jastrzębska Kinga
Jeglikowski Kamil
Jędrzejczyk Angelika
Jurczak Rafał
Kaczorowski Michał
Kalata Marcin
Kalinka Radosław
Kałużyński Piotr
Kamińska Dominika
Kanabus Wojciech
Karczmarzyk Kacper
Kaszewski Paweł
Kedir Karima
Kędzior Marcin
Kolasa Aneta
Komosiński Piotr
Konopelko Piotr Robert
Korczak Paweł
Kowalczyk Paweł
Kowalski Kacper
Krupiński Marcin
Krzyżanowska Paulina
Kukla Patrycja
Kurek Mateusz
Kurzawska Agata
Kuzański Marcin
Kwas Aldona
Kwaśniewski Wojciech
Lakowski Łukasz
Lasota Adrian
Lesiak Magdalena
Ludziszewski Jakub
Łapok Tomasz
Ługowski Piotr
Maciejewska Marta
Macijewicz Maciej
Malocha Marcin
Marciniak Damian
Marczuk Mateusz
Matraś Paweł
Matysiak Karolina
Mendelski Beniamin
Michalski Bartłomiej
Michalski Rafał
Mitaszka Sylwia
Moszczyński Bartosz
Mularski Damian
Niedbalska Klaudia
Nowicka Magdalena
Olejnik Norbert
Owczarczyk Aneta
Owoc Krystian
Paczek Katarzyna
Paćko Marcin
Padlewski Piotr Michał
Paduch Wojciech
Palczewski Jacek
Panas Marcin
Pieńkosz Karolina
Piłka Karolina
Piwowarski Arkadiusz
Pleskot Agnieszka
Płaszczyński Damian
Płoński Gerard
Pokrywczyńska Martyna
Połojko Paweł
Prusiński Jakub
Prządka Krzysztof
Pućkowski Kajetan
Rajewska Katarzyna
Ramięga Maciej
Redzik Arkadiusz
Romanowski Piotr
Romaszko Kamil
Rosa Estera
Rosa Rafał
Rosiak Grzegorz
Roskowińska Anna
Rychlica Adrian
Rzepecka Magdalena
Sałaga Damian
Sankiewicz Patrycja
Sawicki Dawid
Sawicki Dawid
Seremak Weronika
Siennicki Kamil
Sikora Izabela
Sokołowski Mateusz
Stańczak Piotr
Stasiewicz Magdalena
Stelmaszczyk Bartłomiej
Stolarczuk Filip
Struk Karol
Strzelczyk Mateusz
Stulgis Adam
Suchowolec Marek
Surma Arkadiusz
Sychowski Grzegorz
Szacoń Łukasz
Szarek Sylwia
Szarkowska Magdalena
Szczepańska Karolina
Szewczyk Daniel
Szostak Maciej
Szwed Michał Krzysztof
Szymanek Bartłomiej
Szymańska Angelika
Świniarski Emil
Talarek Daria Magdalena
Taranta Daniel
Tarnogórski Łukasz
Tomczak Michał
Topka Adrian
Twardowski Marek
Walczak Mateusz
Wasilewski Łukasz
Wasiluk Martyna
Wesołowski Krystian
Wesołowski Maciej
Weyna Anna Maria
Wężyk Mateusz
Wieczorek Anna
Wikowski Mateusz
Wilichowski Radosław
Wiszowata Adrianna
Witt Adam
Wojtczak Bartłomiej
Wołowiec Michał
Wróbel Artur
Wróblewski Emil
Wróblewski Krzysztof
Zabiełło Aleksandra
Zając Dawid
Zakrzewski Mariusz
Zarychta Patryk
Zbiejczuk Magdalena
Zegadło Edyta
Zieliński Damian
Zieliński Piotr
Ziółkowski Maciej
Zyśk Marta
Żelazo Antoni
Żochowski Piotr
Żurek Maciej
Kostyła Damian