Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się

Informatyka+

rekrutacja

studia IT

Z ŻYCIA PROJEKTU

Targi Wiedzy

Zakończenie projektu Informatyka+

2012-08-28.

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki zaprasza na zakończenie Informatyki+. Zapraszamy na ostatnie zajęcia w projekcie!

więcej ›

Szukamy informatycznych talentów

2012-06-08.

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki poszukuje uczniów i uczennic liceów i techników, których pasją jest szeroko rozumiana informatyka.

więcej ›

Krótkie wykłady o informatyce

2012-01-05.

po prostu do poczytania …

więcej ›

Kolejna edycja konkursu "Informatyka – moja pasja" rozpoczęta!

2012-04-20.

Z przyjemnością informujemy o ostatniej już – trzeciej edycji konkursu Informatyka – moja pasja.

więcej ›

Maraton informatyczny Informatyki+

2012-04-05.

Informatyka+ serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty Projektu – Maraton Informatyczny.

więcej ›

Dyplom inżyniera informatyka gwarancją dobrej pracy!

2011-05-13.

Rośnie zainteresowanie zatrudnieniem specjalistów z branży IT

więcej ›

Zasoby biblioteki WWSI dla uczestników projektu!

2011-09-20.

Serdecznie zapraszamy uczestników projektu Informatyka+ do korzystania z księgozbioru biblioteki WWSI.

więcej ›

Filmoteka Informatyki+

2011-01-28.

Filmoteka to materiały filmowe, które przedstawiają reportaże z życia projektu.

więcej ›


Archiwum aktualności

Targi Wiedzy Informatyki+

Relacja filmowa z Konferencji

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki zaprasza nauczycieli i uczniów, którzy uczestniczyli w Projekcie INFORMATYKA+ - ponadregionalny program rozwijania kompetencji uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) do wzięcia udziału w konferencji podsumowującej projekt oraz towarzyszących jej Targach Wiedzy Informatyki+.

Podczas tego spotkania dokonamy podsumowania rezultatów projektu, w których Państwo oraz uczniowie również mieli swój udział. Przedstawimy w formie stoisk wystawienniczych osiągnięcia uczniów – finalistów konkursu Szukamy Gwiazd Informatyki oraz spotkamy się z ciekawymi gośćmi, którzy opowiedzą o możliwościach rozwijania edukacji i kariery w zakresie IT.

Będzie to również okazja do podzielenia się dobrymi praktykami wypracowanymi w ramach Projektu w zakresie współpracy środowiska akademickiego ze szkołami ponadgimnazjalnymi oraz zaprezentowania nowej inicjatywy będącej kontynuacją działań edukacyjnych Informatyki+ - ogólnopolskiego projektu IT-SZKOŁA. Wśród zaproszonych gości znajdą się również przedstawiciele wydziałów informatycznych uczelni z całego kraju.

Po spotkaniu zaprosimy wszystkich do odwiedzenia ekspozycji Centrum Nauki Kopernik.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji i Targach Wiedzy. Spotkanie odbędzie się 11 września 2012 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

AGENDA KONFERENCJI

WARUNKI UCZESTNICTWA:

  • Konferencja adresowana jest przede wszystkim do uczniów i nauczycieli przedmiotów informatycznych w szkołach ponadgimnazjalnych z województw: mazowieckiego, lubelskiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i łódzkiego, którzy uczestniczyli w projekcie. Zapraszamy również przedstawicieli środowiska akademickiego oraz władz oświatowych. Udział w konferencji jest nieodpłatny.
  • Uczestnikom konferencji zapewniamy: ciekawe materiały konferencyjne, prezentację osiągnięć uczniów w ramach Targów Wiedzy a także zwiedzanie ekspozycji Centrum Nauki Kopernik.
  • Uczestnikom konferencji spoza Warszawy zapewniamy bezpłatny nocleg w pokoju jedno lub dwuosobowym w dniu poprzedzającym konferencję. Liczba miejsc noclegowych jest ograniczona. W pierwszej kolejności nocleg zostanie zapewniony uczestnikom z miejscowości znacznie oddalonych od Warszawy.
  • O przyjęciu zgłoszenia grupy na konferencję decyduje kolejność nadsyłania zgłoszeń. Osoby, które prześlą zgłoszenie otrzymają informację o zakwalifikowaniu na konferencję na adres e-mail podany w zgłoszeniu.
  • Koszty związane z dojazdem na konferencję uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Zgłoszenie nauczyciela z grupą uczniów:

Dokumenty zgłoszenia dla nauczycieli z uczniami

UWAGA: Przebieg konferencji będzie transmitowany na żywo za pośrednictwem Internetu. Tych z Państwa, którzy nie będą mogli osobiście uczestniczyć w uroczystości zapraszamy do pobrania filmu ze strony projektu. Szczegółowe informacje o przebiegu transmisji wkrótce.

Kontakt:
Biuro Projektu Informatyka+
Joanna Krzyżoszczak
Tel. 0 22 489 64 00
e-mail: jkrzyzoszczak@wwsi.edu.pl